Yoga Point Online Juli

Het online rooster bestaat uit twee soorten lessen : live en opgenomen lessen. Het weekrooster van de live lessen wordt eerst weegegeven en daaronder vind je het weekrooster van de opgenomen lessen.

Rooster Live Lessen; bij Live lessen neem je online deel aan de les die op dat moment in de studio plaatsvindt. Je hebt de beleving van een echte les, maar dan van een afstand. Schrijf je uiterlijk 30 min van te voren in voor de live les, zodat je de link op tijd ontvangt per email. Veel studio's plaatsen de link naar de live les nu in je account onder de 'ingeplande lessen' en dit zie je dan vanaf 15 minuten voor aanvang. Het rooster van de opgenomen lessen staat onder de live lessen.

Maandag

TijdLesvormDocentIntensiteit 
08.30 - 09.15 Wake up ochtend Yoga Frank intensity 20  
09.00 - 10.00 Power Yoga Rob (Amsterdam) intensity 30  
09.30-10.30 Yin Yoga Flow Sandra (woerden)  
09.30 - 10.30  Power Yoga Indra (Oudegracht)  intensity30  
09.30-10.30 Yin Yoga Sandra (Woerden) intensity 10  
09.30 - 10.30  Yin Yoga Jorine (Zuilen) intensity20  
10.45 - 11.45 Dao Yin Yoga Janneke (Nijmegen) intensity20  
11.00 - 12.00 Pilates  Sylvia (Oudegracht) intensity 25  
10.30 - 11.30 Yin Yoga Celeste (Amsterdam) intensity 20  
16.30 - 17.30 Yang Yin Yoga Binkie (Amsterdam) intensity 25 *
18.00 - 19.00 Restorative Yoga met live muziek Binkie (Amsterdam) intensity 15 *
19:00 - 20:00 Ashtanga Yoga Aernout (Dordrecht)
19.00 - 20.00  Vinyasa Yoga Diana (Zuilen)  
19.00-  20.00 hatha flow Percy/Jeanine (Woerden) intensity 20  
19.00 - 20.00 Yin Yoga  Ty (Oudegracht) intensity20  
19.00 - 20.00 Pilates  Margriet (Amsterdam) intensity 25  
20:30 - 21:30 Yin Yoga Aernout (Dordrecht) intensity20
20.30 - 21.30 Hatha Yoga Diana (Zuilen) intensity 25  
20.30 - 21.30 Yin yoga Sandra (Woerden) intensity 10  
20.30 - 21.30 Hatha Yoga  Simone (Oudegracht) intensity20  
20.30 - 21.30 Chilates Margriet(Amsterdam) intensity 20  
20.30 - 21.30  Yin Yoga Marie-Anne(Leidsche Rijn) intensity 20  

* vanaf 1 september

Dinsdag

TijdLesvormDocentIntensiteit 
08.15 - 09.15 Yin Yoga  Simone (Zuilen) intensity 20  
09.30-10.30 hatha  Sandra (Woerden)  
09.30 - 10.30  Power Vinyasa Yoga  Petra (Nijmegen) intensity 30  
09.30 - 10.30  Yin Yoga Marie-Anne (Oudegracht) intensity10  
09.30 - 10.30 Iyengar Yoga Paula (Amsterdam) intensity 30  
09:30 - 10:30 Power Yoga  Wilja (Dordrecht)  
11.00 - 12.00 Pilates Bregje(Oudegracht) intensity25  
11.00 - 12.00 Restorative Iyengar Yoga Paula (Amsterdam) intensity 15  
17.00 - 18.00 Yin Yoga Mieke (Oudegracht) intensity15  
17.30 - 18.30 Yin Yoga Simone (Zuilen) intensity 20  
17.00 - 18.00 Hatha Sylvie (Woerden Shala 2) intensity 20  
19.00 - 20.00 Easy Flow Yoga Denise (Leidsche Rijn) intensity25  
19.00 - 20.00 Ashtanga Yoga All  Sofie (Oudegracht) intensity20  
19:00 - 20.00 Hatha Alignment Yoga Hans (Amsterdam) intensity 25  
19:00 - 20.00 Yin yoga  Saskia  (woerden) intensity 15  
19:00 - 20:00 Hatha Yoga Aernout (Dordrecht)  
19.00 - 20.00 Hatha Yoga  Simeon (Zuilen)  intensity 25  
19.15 - 20.15 Hatha Yoga Helga (Nijmegen-buiten)  
20.30 - 21.30 Hatha Yoga  Doenja (Oudegracht) intensity20  
20.30 - 21.30 Yoga & Meditatie Hans (Amsterdam) intensity 15  
20.30 - 21.00 vinyasa flow Mirella (woerden) intensity 30  
20.30 - 21.30 Kundalini  Tessa (Zuilen)  intensity 30  

 

Woensdag

 TijdLesvormDocentIntensiteit 
  08.00 - 08.30 Morning Stretching Rob & Gerwin (Amsterdam) intensity 20  
  09:00 - 10:00 Ashtanga Yoga Basics Rob (Amsterdam) intensity 20  
  09.30 - 11.00 Kundalini Kim (Leidsche Rijn) intensity30  
  09.30-11.00 Yin Yang Flow XL Marije (woerden) intensity 25  
  09:30 - 10:30 Yin Yoga Ellen (Dordrecht) intensity 20
  09.30 - 10.30  Chakra Yoga  Doenja (Zuilen)   
  09.30- 10.30 Hatha Yoga Indra (Oudegracht) intensity20  
  09.30 - 10.30 Ashtanga Yoga Basic Ester (Nijmegen) intensity 25  
  11.00 - 12.00 Pilates Bregje (Oudegracht) intensity30  
  17:30 - 18:30 Ademwerk Jaime (Oudegracht) intensity15  
  17.30 - 18.30  Yoga Pilates  Marjon (Zuilen)  intensity 25   
  18: 45 - 19:45 Vinyasa Yoga Suzanne (Dordrecht)
  19:00 - 20:00 Hatha Yoga Nikita (Amsterdam) intensity 30  
  19.00-20.00 Slim & Shape Yoga  Saskia (woerden) intensity 30  
  19.00 - 20.00  Yin Yoga  Marjon (Zuilen)   
  19.15 - 20.15 Hatha Yoga Gerjan (Nijmegen) intensity20  
  19.00 - 20.00  Hatha Yoga Ty (Oudegracht) intensity20  
   20.30 - 21.30 Yin Yoga Marjon (Oudegracht) intensity10  
  20.30 - 21.30 Hatha flow Yoga Ingrid (Zuilen) intensity20  
  20.15 - 20.45 Meditatie Nikita (Amsterdam) intensity 10  
  20.30-21.45 Iyengar Jon (Woerden) intensity 30  

 

Donderdag

* Yin Yang Dordrecht start weer in september 

 

Vrijdag

TijdLesvormDocentIntensiteit 
09.15 - 10.30   Hatha Yoga  Diana (Zuilen)  intensity25  
09.30 - 10.30 Hatha Yoga Sylvia (Oudegracht) intensity20   
09.30 - 10.30 Yoga Pilates Arsheni  (Woerden Shala2) intensity 25  
09.30 - 10.30 hatha yoga Martijn (Woerden) intensity20  
09:30 - 10:30 Ashtanga Yoga Gerwin (Amsterdam) intensity 30  
09:30 - 10:30 Hatha Yoga Stéphanie (Dordrecht)
09.30 - 10.30 Hatha Iyengar Goran (Nijmegen) intensity25  
10.45 - 11.45  Yin Yoga  Diana (Zuilen) intensity 20  
11.00 - 12.00 Yoga Dance Flow Bregje (Oudegracht) intensity25  
11.00 - 12.00 Easy Flow Yoga Gerwin (Amsterdam) intensity 20  
12.30 - 13.30  PilatesGym Bregje (Oudegracht) intensity25  
16.00-17.00 Core Flow Saskia (Woerden) intensity25  
17.30 - 18.30  Yin Yoga  Mieke of Marjon (Oudegracht) intensity10  
17.30 - 18.30 Yin Yoga Kay (Woerden) intensity10  
18.00 - 19.00 Yin Yoga Diana (Zuilen) intensity 20  
19.00 - 20.00 Power Yoga  Kyra (Oudegracht) intensity25  
19.00 - 20.00 Yin Yoga Celeste (Amsterdam) intensity 20  
19.15 - 20.15 Hatha Yoga Gerjan intensity 20  

 

Zaterdag

TijdLesvormDocentIntensiteit 
07.30-09.00 Kundalini Renee (Woerden)
 
08.00 - 08.30 Morning Stretching Rob & Gerwin (Amsterdam) intensity 20  
09.15 - 10.15 Hatha flow Yoga Diana (Zuilen)  intensity25  
09.30 - 10.30 Hatha Yoga Sophie Brons (Oudegracht) intensity25  
09:30 - 10:30 Hatha Yoga Nikita (Amsterdam) intensity 20  
10.45 - 11.45 Hatha Yoga Aurelija (Nijmegen) intensity 20  
10.45 - 11.45 Yin Yoga Diana (Zuilen) intensity 20  
11.00 - 12.00 Ashtanga Yoga Basic  Sofie of Peter (Oudegracht) intensity25  
10:45 - 11:15 Meditatie Nikita (Amsterdam) intensity 10  
12.15 - 13.15 Ashtanga Yoga Marcel / Mascha (Zuilen) intensity 30  

 

Zondag

TijdLesvormDocentIntensiteit 
09.30 - 10.30 Vinyasa Yoga Diana (Zuilen)  intensity 30  
09:30 - 10:30 Restorative Yoga Bianca (Amsterdam) intensity 25  
09.30-10.30 Yin yoga  Loes (Woerden) intensity 10  
10.00 - 11.00 Yin Yoga Sandra / Frank (Nijmegen) intensity20  
10.00 - 11.00   YogaPilates Sylvia (Oudegracht) intensity20  
10:00 - 11:00 Restorative Yin Yoga Marjan (Dordrecht)
10.45 - 12.00 Easy Kundalini (ook voor zwangeren) Kim (Leidsche Rijn)  
10.50-11.50 Flow Yoga Loes (Woerden) intensity 30   
11:00 - 12:00 Yin Yoga Bianca (Amsterdam) "intensity  
11.00 - 12.00  Kundalini  Saskia (Zuilen) intensity 30   
11.30 - 12.30 Yin Yoga  Ty (Oudegracht) intensity20  
20.00 -21.00 Yoga & Meditatie Harmke & Annemarie intensity 10  

 

Rooster gestreamde lessen/speciaal opgenomen video's: dit zijn nieuwe recentelijk opgenomen lessen die je in de ochtend voor 9.00u ontvangt en nog 48u kunt bekijken. Veel studio's plaatsen de link naar de opgenomen les nu in je account onder de 'ingeplande lessen'.  

Maandag

TijdLesvormDocentIntensiteit 
Amsterdam Restorative Yoga Bianca  intensity 25  
Amsterdam Yin Yoga Bianca  "intensity  
Arnhem Yin Yoga Imke  "intensity  
Den Bosch Pilates all levels Nel intensity 30  
Den Bosch Yoga Nidra Miluse  intensity05  
Nijmegen Restorative Goran "intensity  
Woerden Yin Yoga Loes "intensity  
Dordrecht Restorative Yin Yoga Marjan
Oudegracht  Ashtanga Yoga All Marije intensity30  
Zuilen Hatha Yoga Diana intensity 25  
Leidsche Rijn/ Vleuten  Hatha-Retreat (30 min) Harmke intensity 25  
         

 

Dinsdag

TijdLesvormDocentIntensiteit 
Amsterdam Morning Stretching (30 min) Rob & Gerwin intensity 20  
Amsterdam Power Yoga Rob intensity 30  
Amsterdam Yin Yoga Celeste intensity 20  
Amsterdam Yang Yin  Binkie intensity 25 *
Amsterdam Restorative met live muziek Binkie intensity 15 *
Amsterdam Pilates  Margriet intensity 25  
Amsterdam Chilates Margriet intensity 20  
Arnhem Vinyasa Yoga Cynthia intensity 30  
Den Bosch Dynamische hatha Miluse intensity 25  
Den Bosch Yin flow Rachel intensity 20  
Woerden Hatha Renske "intensity  
Woerden Restorative Kathy intensity 10  
Dordrecht Yin Yoga Wilja intensity20
Dordrecht Ashtanga Aernout
 Zuilen Yoga Pilates  Marjon intensity 25   
         
Nijmegen Dao Yin Yoga Janneke intensity20  

 

Woensdag

TijdLesvormDocentIntensiteit 
Amsterdam Iyengar Yoga Paula intensity 30  
Amsterdam Restorative Iyengar Paula  
Amsterdam Hatha Alignment Hans intensity 25  
Amsterdam Yoga & Meditatie Hans intensity 15  
Arnhem Restorative Yoga Doris  
Den Bosch Yin Martine  
Den Bosch Pilates level 1-2(English) Petros  
Woerden Flow  Loes intensity 30  
Dordrecht Power Yoga Wilja  
Dordrecht Hatha Yoga Aernout  
Oudegracht  PilatesGym Bregje intensity20  
 Zuilen Chakra Yoga Doenja  
Leidsche Rijn/ Vleuten Yin Retreat Denisse  
Nijmegen Vinysa Yoga Petra  
Nijmegen Yin Yoga Sandra  

 

 

Donderdag

TijdLesvormDocentIntensiteit 
Amsterdam Morning Stretching Rob & Gerwin intensity 20  
Amsterdam Hatha yoga Nikita intensity 20  
Amsterdam Ashtanga yoga Rob intensity 30  
Amsterdam Meditatie (30min) Nikita intensity 10  
Arnhem Yin Yoga Kitty intensity 20  
Woerden Vinyasa Flow Kathy intensity 30  
Den Bosch Hatha flow Rachel  
Den Bosch XL Hatha intensive (90 min.) Miluse intensity 30  
Dordrecht Yin Ellen
Dordrecht Vinyasa Suzanne
Oudegracht  Hatha Yoga Marije intensity15  
Zuilen Yoga Pilates  Diana intensity 25  
Nijmegen Yin Yoga Gerjan  

 

Vrijdag

TijdLesvormDocentIntensiteit 
Amsterdam Pilates  Margriet intensity 25  
Amsterdam Chilates Margriet intensity 20  
Amsterdam Iyengar  Paula intensity 30  
Amsterdam Restorative Iyengar Paula intensity 15  
Arnhem Slow Flow Vinyasa Cindy intensity 30  
Den Bosch Ashtanga Miluse intensity 30  
Den Bosch Hatha  Miluse  
Woerden Hatha Muriel  
Dordrecht Yin Yang Yoga Wilja  *
Dordrecht EasyYoga Chiérra
Oudegracht  Power Yoga Marcel intensity25  
Zuilen Hatha Flow  Diana / Ingrid  
Leidsche Rijn/ Vleuten Yin weekend retreat Replay/divers  
Leidsche Rijn/ Vleuten Yang weekend reteat Replay/divers intensity 30  
Nijmegen Ashtanga Yoga Basic Bertine  
Nijmegen Iyengar Yoga Goran Goran  

* Yin Yang start weer vanaf september

 

Zaterdag

TijdLesvormDocentIntensiteit 
Amsterdam Ashtanga Gerwin intensity 30  
Amsterdam Easy Flow Gerwin intensity 20  
Amsterdam Yin Yoga Celeste intensity 20  
Arnhem Anusrara Yoga basic/advanced Doris
Den Bosch Slow flow  (English) Sage intensity 30  
Woerden Recovery  Kathy intensity 10  
Woerden  Yin Muriel intensity 10  
Dordrecht Hatha Yoga Stéphanie
Oudegracht  Pilates Bregje intensity20  
Zuilen Yin Simone / Diana 
intensity 20  
Nijmegen Hatha Yoga Gerjan   

 *weekelijkse wissel basic advanced  

 

Zondag

TijdLesvormDocentIntensiteit 
Amsterdam Morning Stetching Rob & Gerwin intensity 20  
Amsterdam Hatha Yoga Nikita intensity 20  
Amsterdam Meditatie (30 min) Nikita intensity 10  
Arnhem Jai Ma Vinyasa Flow  Nicole  
Den Bosch Easy flow (English) Ashley  
Woerden Yin Yang Flow /Loes intensity 30  
Woerden Vinyasa Kathy intensity 30  
Dordrecht Ashtanga Yoga Wilja (Dordrecht)
Oudegracht  Dynamische Hatha Yoga Doenja intensity20  
Zuilen Vinyasa Yoga Diana intensity 30  

 

 

 

Maandag

TijdLesvormDocentIntensiteit 
08.00 - 08.30 Morning Stetching Rob & Gerwin intensity 20  
09.00 - 10.00 Power Yoga Rob intensity 30  
10.30 - 11.30 Yin Yoga Celeste intensity 20  
16.30 - 17.30 Yang Yin Yoga Binkie intensity 25 *
18.00 - 19.00 Restorative Yoga met live muziek Binkie intensity 15 *
19.30 - 20.15 Pilates  Margriet intensity 25  
20.45 - 21.30 Chilates Margriet intensity 20  

* Yang Yin Yoga en Restorative Yoga starten vanaf 1 september

Dinsdag

TijdLesvormDocentIntensiteit 
09.30 - 10.30 Iyengar Yoga Paula intensity 30  
11.00 - 12.00 Restorative Iyengar Yoga Paula intensity 15  
19:00 - 20.00 Hatha Alignment Yoga Hans intensity 25  
20.30 - 21.00 Meditatie Hans intensity 10  

 

Woensdag

TijdLesvormDocentIntensiteit 
08.00 - 08.30 Morning Stetching Rob & Gerwin intensity 20  
09:00 - 10:00 Hatha Yoga Rob intensity 20  
19:00 - 20:00 Ashtanga Yoga Gerwin intensity 30  
20.30 - 21.30 Yin Yoga Gerwin intensity 20  

 

Donderdag

TijdLesvormDocentIntensiteit 
09.30 - 10.30 Pilates  Margriet intensity 25  
11.00 - 12.00 Chilates Margriet intensity 20  
19.00 - 20.00 Iyengar Yoga Paula intensity 30  
20.30 - 21.30 Restorative Iyengar Yoga Paula intensity 15  

 

Vrijdag

TijdLesvormDocentIntensiteit 
09:30 - 10:30 Ashtanga Yoga Gerwin intensity 30  
11.00 - 12.00 Easy Flow Yoga Gerwin intensity 20  
19.00 - 20.00 Yin Yoga Celeste intensity 20  

 

Zaterdag

TijdLesvormDocentIntensiteit 
08.00 - 08.30 Morning Stetching Rob & Gerwin intensity 20  
09:30 - 10:30 Hatha Yoga Nikita intensity 20  
11:30 - 12:00 Meditatie Nikita intensity 10  

 

Zondag

TijdLesvormDocentIntensiteit 
09:30 - 10:30 Yoga Basic Bianca intensity 25  
11:00 - 12:00 Yin Yoga Bianca "intensity