Lesrooster

Oudegracht

 Let op de roosterwijzigingen

 

Shala 1: Beneden (werf) Shala 2: Straatniveau 

 

 # Mysore Abonnement aanschaffen, klik op onderstaande link (let op: het is dus een aparte abonnements vorm)

http://ashtangayogautrecht.nl/

Voor vragen over het Mysore programma mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Wil jij je yoga practice verdiepen, je standaard patronen doorbreken, nieuwe inspiratie opdoen of gewoon leuke andere yogi's ontmoeten?... Kom dan naar 1 van onze Masterclasses. Elke maand bieden we iets nieuws aan:  Kijk voor meer informatie op:

https://www.yogapoint.nl/nl/lesrooster-nl/oudegracht-2016/workshops-oudegracht.html

 

Maandag: Let op vanaf 9 sep:

De Hatha les van 20.45 start om 20.30 uur (een kwartier eerder) + de Yin les van 21.45-22.30 van Sylvia zal ook vanaf dan door Simone gegeven worden in shala 2!!!!

TijdWaarLesvormDocentIntensiteit 
06:00 - 09:00 Shala 1 Mysore # Brett intensity20  
09:15 - 11:00 Shala 2 Ashtanga Yoga All Sofie  
09:30 - 10:30 Shala 1 Yin Yoga Sylvia intensity10  
11:00 - 12:00 Shala 1 Pilates Bregje  
11.15 - 12.15 Shala 2 Hatha Slow Yoga Bela  
16:45 - 17:45 Shala 2 Dynamische Hatha Yoga Viola  intensity20  
17:15 - 18:30 Shala 1 Iyengar Yoga Annabel (English) intensity30  
18:00 - 19:00 Shala 2 Ashtanga Yoga All Sofie intensity30  
19:15 - 20:15 Shala 1 Yin Yoga Sylvia intensity10  
19:15 - 20:15 Shala 2 Power Yoga Christa  
20:30 - 21:30 Shala 1 Pilates Sylvia  
20:30 - 21:30 Shala 2 Hatha Yoga Simone   
21:45 - 22:30 Shala 2 Yin Yoga  Simone intensity15  

 

Dinsdag 

TijdWaarLesvormDocentIntensiteit 
06:00 - 09:00 Shala 1 Mysore # Brett intensity20  
07:30 - 08:30 Shala 2 Vinyasa Morning Flow Erika intensity25  
09:30 - 10:45 Shala 2 Ashtanga Yoga All Audrey  
09:30 - 10:30 Shala 1 Yin Yoga Sabine intensity10  
11:00 - 12:00 Shala 1 Dynamische Hatha Yoga Erika  
16:00 - 17:00 Shala 1 PilatesGym Bregje  
16:30 - 17:30 Shala 2 Yin Yoga Sabine  
17:45 - 18:45 Shala 2 Vinyasa Yoga Iris * intensity25  
17:15 - 18:15 Shala 1 Power Yoga Sofie   
18:30 - 19:30 Shala 1 Yin Yoga Marie-Anne intensity15  
19:00 - 20:15 Shala 2 Ashtanga Yoga Basic Peter intensity20  
20:00 - 21:00 Shala 1 Pilates Marjolijn  
20:30 - 21:30 Shala 2 Chakra Yoga Doenja intensity20  

 * Vanaf 17/9 stopt Iris met lesgeven en zal Irma haar les overnemen 

Woensdag

TijdWaarLesvormDocentIntensiteit 
06:00 - 09:00 Shala 1 Mysore # Brett intensity20  
09:30 - 10:30 Shala 2 Ashtanga Yoga All Audrey  
09:30 - 10:45 Shala 1 Iyengar Yoga  Annabel (English) intensity20  
11:00 - 12:00 Shala 2 Pilates Bregje intensity30  
11:30 - 12:30 Shala 1 Hatha Slow Yoga Christa intensity15 *
13:00 - 14:00 Shala 1 Yin Yoga  Christa intensity10  
16:00 - 17:15 Shala 1 Kundalini Yoga Denisse intensity20  
17:00 - 18:00 Shala 2 Restorative Yoga Jaime intensity15  
17:30 - 18:45 Shala 1 Iyengar Yoga Annabel (English) intensity30  
18:15 - 20:00 Shala 2 Ashtanga Yoga All   Peter **
19:00 - 20:00 Shala 1 Hatha Yoga Ty intensity20  
20:15 - 21:15 Shala 1 Yoga Dance Flow Bregje  
20:15 - 21:15 Shala 2 Yin Yoga Mikel intensity10  
21:30 - 22:15 Shala 1 Pilates Bregje  

* Elke laatste woensdag van de maand Yoga Nidra

** Les van 105 minuten, telt als 2 lessen. (Ashtanga Yoga All is GEEN beginnersles) 

Donderdag

TijdWaarLesvormDocentIntensiteit 
06:00 - 09:00 Shala 1 Mysore # Brett intensity20  
09:30 - 10:30 Shala 2 Ashtanga Yoga All Sofie intensity30  
09:30 - 10:30 Shala 1 Dynamische Hatha Yoga Willemien  
10:45 - 11:45 Shala 2  Yin Yoga *
Jorine intensity10 *
12:15 - 13:15 Shala 1 Hatha Yoga Simeon  intensity20  
16:45 - 17:45 Shala 1 Yin Yoga Mieke  intensity10  
18:00 - 19:00 Shala 2 Hatha Yoga Marjolein  
19:15 - 20:15 Shala 1 Power Yoga Ty  
19:15 - 20:15 Shala 2 Ashtanga Yoga Basic Sofie intensity20  
20:30 - 21:30 Shala 1 Restorative Yoga Ty  
20:30 - 21:30 Shala 2 Yin Yoga Mikel intensity10  

* Elke eerste donderdag van de maand Yin Yoga met live Muziek van Tammo 

Vrijdag

TijdWaarLesvormDocentIntensiteit 
06:00 - 09:00 Shala 1 Mysore # Brett intensity20  
09:30 - 10:30 Shala 1 Ashtanga Yoga Basic Sofie intensity20  
09:30 - 10:30 Shala 2 Hatha Yoga Sylvia  
10:45 - 11:45 Shala 1 Yoga Dance Flow Bregje  
10:45 - 11:45 Shala 2 Pilates Sylvia  
12:15 - 13:15 Shala 1 PilatesGym Bregje  
12:15 - 13:15 Shala 2 Inner Axis Hatha Yoga Annemieke intensity15  
14:00 - 15:00 Shala 1 Ashtanga Yoga All Marcel intensity30  
16:30- 17:30 Shala 2 Yin/Yang Yoga Marie-Anne intensity15  
17:30 - 18:30 Shala 1 Yin Yoga Mieke intensity10  
18:00 - 19:00 Shala 2 Vinyasa Yoga Anouk vanaf 20 sep intensity25  
18:45 - 20:00 Shala 1 Iyengar Yoga (20/9 laatste les) Annabel intensity30  
19:30 - 20:30 Shala 2 Power Yoga Reshma intensity25  

 

Zaterdag

TijdWaarLesvormDocentIntensiteit 
07:15 - 09:00 Shala 1 Ashtanga Full Primary #
Brett intensity30  
08:00 - 09:00 Shala 2 Slow Flow Yoga  Nanda intensity20  
09:30 - 10:30 Shala 2 Pilates Sylvia  
09:30 - 10:30 Shala 1 Hatha Yoga Sophie  
10:45 - 12:30 Shala 1 Ashtanga Full Primary Peter of Sofie intensity30 **
10:45 - 11:45 Shala 2 Yin Yoga Sylvia intensity10  
12:00 - 13:00 Shala 2 Dynamische Hatha Yoga Viola  
13:15 - 14:15 Shala 2 Power Yoga Christa of Marjolein intensity25  

** Les van 105 minuten, telt als 2 lessen. Let op: minimaal 3 mnd Ashtanga ervaring!

Zondag

TijdWaarLesvormDocentIntensiteit 
10:00 - 11:00 Shala 1 Yoga Dance Flow Bregje  
10:00 - 11:00 Shala 2 Hatha Yoga Marjolein  
11:15 - 12:15 Shala 2 Power Yoga Marjolein  
11:15 - 13.00 Shala 1 Yin Yoga Sylvia  intensity20 ** 
13:00 - 14:00 Shala 2 Ashtanga Yoga All Peter of Renee
 
13:15 -14.15 Shala 1 Pilates  Anouk intensity25  
14:15 - 15:15 Shala 2 Hatha Yoga Nanda  
19:30 - 20:30 Shala 1 Meditatie  Sabine of Sjoerd  intensity10  

** Les 105 minuten, telt als 2 lessen.