Lesrooster

Oudegracht

Yoga Shala 1: in REPAIR Part 2 en zal GESLOTEN zijn op 4, 5 en 6 Februari. De meeste lessen komen te vervallen maar elke dag hebben we twee lessen toegevoegd aan het rooster van Shala 2:

Maandag 12.15-13.15: Pilates van Bregje & 15.30-16.30 Yin van Sylvia.

Dinsdag 11.00-12.00 Pilates/Gym van Bregje en 15.15-16.15 Power Yoga van Sofie.

Woensdag 12.15-13.15 Yoga DanceFlow van Bregje en 15.30-16.30 Iyengar van Annabel. 

En wist je al dat de Oudegracht een YogaPoint POP UP plek heeft? Waar? Nou op de Amsterdamse Straatweg 622, Check het rooster en dan zien we je hopelijk ook daar vanaf 1 feb :-)

https://www.yogapoint.nl/nl/lesrooster-nl/a-damsestraatweg-utrecht.html

 

Maandag

TijdWaarLesvormDocentIntensiteit 
06:00 - 09:00 Shala 1 Mysore Brett intensity20  
09:15 - 11:00 Shala 2 Ashtanga Yoga All Sofie  
09:30 - 10:30 Shala 1 Yin Yoga Sylvia intensity10  
11:00 - 12:00 Shala 1 Pilates Bregje  
11.15 - 12.15 Shala 2 Hatha en Meditatie Marjolein  
15:45 - 16:45 Shala 1 Dynamische Hatha Yoga Lilly intensity20  
16:45 - 17:45 Shala 2 Yoga Nidra Geertje intensity15  
17:15 - 18:30 Shala 1 Iyengar Yoga Advanced Annabel (English) intensity30  
18:00 - 19:00 Shala 2 Ashtanga Yoga All Sofie intensity30  
19:15 - 20:15 Shala 1 Yin Yoga Sylvia intensity10  
19:15 - 20:15 Shala 2 Power Yoga Marjolein  
20:30 - 21:30 Shala 1 Pilates Sylvia  
20:45 - 21:45 Shala 2 Plank & Relax Bregje  
21:45 - 22:30 Shala 1 Yin Yoga Nidra Sylvia intensity15  

 

Dinsdag

TijdWaarLesvormDocentIntensiteit 
06:00 - 09:00 Shala 1 Mysore Brett intensity20  
07:00 - 08:00 Shala 2 Vinyasa Morning Flow Erika intensity25  
09:30 - 10:30 Shala 2 Ashtanga Yoga All Audrey  
09:30 - 10:30 Shala 1 Yin Yoga Sabine intensity10  
11:00 - 12:00 Shala 1 Dynamische Hatha Yoga Erika  
16:00 - 17:00 Shala 1 PilatesGym Bregje  
16:30 - 17:30 Shala 2 Yin Yoga Chantal  
17:45 - 18:45 Shala 2 Vinyasa Yoga Lindsay intensity25  
17:15 - 18:15 Shala 1 Power Yoga Sofie   
18:30 - 19:45 Shala 1 Iyengar Yoga Basic Paula (English)  
19:00 - 20:00 Shala 2 Ashtanga Yoga Basic Peter intensity20  
20:00 - 21:15 Shala 1 Iyengar Yoga Advanced Paula (English)  
20:30 - 21:30 Shala 2 Hatha Yoga Marjolein intensity20  

 

Woensdag

TijdWaarLesvormDocentIntensiteit 
06:00 - 09:00 Shala 1 Mysore Brett intensity20  
09:30 - 10:30 Shala 2 Ashtanga Yoga All Audrey  
09:30 - 10:45 Shala 1 Iyengar Yoga Basic Annabel (English) intensity20  
11:00 - 12:00 Shala 2 Pilates Bregje intensity30  
11:30 - 12:30 Shala 1 Hatha Slow Yoga Geertje intensity15 *
16:30 - 17:45 Shala 1 Kundalini Yoga Denisse intensity20  
17:00 - 18:00 Shala 2 Restorative Yoga Jaime intensity15  
18:00 - 19:45 Shala 1 Iyengar Yoga Advanced Annabel (English) intensity30 **
18:15 - 20:00 Shala 2 Ashtanga Yoga All   Peter **
20:15 - 21:15 Shala 1 Yoga Dance Flow Bregje  
20:15 - 21:15 Shala 2 Yin Yoga Mikel intensity10  
21:30 - 22:15 Shala 1 Pilates Bregje  

* Elke laatste woensdag van de maand Yoga Nidra

** Les van 105 minuten, telt als 2 lessen.

Donderdag

TijdWaarLesvormDocentIntensiteit 
06:00 - 09:00 Shala 1 Mysore Brett intensity20  
09:30 - 10:30 Shala 2 Yin Yoga  Jorine intensity10 *
09:30 - 10:30 Shala 1 Dynamische Hatha Yoga Willemien  
10:45 - 11:45 Shala 2 Ashtanga Yoga All Sylvia  
10:45 - 11.45 Shala 1 Slow Yoga & Yoga Nidra Willemien intensity15  
12:15 - 13:15 Shala 1 Hatha Yoga Simeon  intensity20  
16:45 - 17:45 Shala 2 Yin Yoga Lilly intensity10  
18:00 - 19:00 Shala 2 Hatha Yoga Lilly  
19:15 - 20:15 Shala 1 Power Yoga Chantal  
19:15 - 20:15 Shala 2 Ashtanga Yoga Basic Sofie intensity20  
20:30 - 21:30 Shala 1 Restorative Yoga Chantal  
20:30 - 21:30 Shala 2 Yin Yoga Mikel intensity10  

* Elke eerste donderdag van de maand Yin Yoga met Muziek van Tammo 

Vrijdag

TijdWaarLesvormDocentIntensiteit 
06:00 - 09:00 Shala 1 Mysore Brett intensity20  
09:30 - 10:30 Shala 1 Ashtanga Yoga Basic Sofie intensity20  
09:30 - 10:30 Shala 2 Hatha Yoga Sylvia  
10:45 - 11:45 Shala 1 Yoga Dance Flow Bregje  
10:45 - 11:45 Shala 2 Pilates Sylvia  
12:15 - 13:15 Shala 1 PilatesGym Bregje  
14:00 - 15:00 Shala 1 Ashtanga Yoga All Marcel intensity30  
16:30- 17:30 Shala 2 Healthy Back Yoga Lilly intensity15  
17:30 - 18:30 Shala 1 Yin Yoga Mieke intensity10  
18:00 - 19:00 Shala 2 Vinyasa Yoga Lindsay intensity25  
18:45 - 19:45 Shala 1 Meditatie Kirsten intensity10  
19:30 - 20:30 Shala 2 Power Yoga Reshma intensity25  
20:00 - 21:15 Shala 1 Iyengar Yoga Basic  Annabel intensity20  

Zaterdag

TijdWaarLesvormDocentIntensiteit 
07:15 - 09:00 Shala 1 Ashtanga Full Primary (vh Mysore programma ) Brett intensity30  
09:30 - 10:30 Shala 2 Pilates Sylvia  
09:30 - 10:30 Shala 1 Hatha Yoga Sophie  
10:45 - 12:30 Shala 1 Ashtanga Full Primary Peter of Sofie intensity30 **
10:45 - 11:45 Shala 2 Yin Yoga Sylvia intensity10  
12:00 - 13:00 Shala 2 Dynamische Hatha Yoga Viola  
13:15 - 14:15 Shala 2 Power Yoga Reshma intensity25  
14:30 - 15:30 Shala 2 Adem je Vrij Nanda intensity20  
16:00 - 17:00 Shala 2 Pilates Anouk intensity25  

** Les van 105 minuten, telt als 2 lessen. Let op: minimaal 3 mnd Ashtanga ervaring!

Zondag

TijdWaarLesvormDocentIntensiteit 
10:00 - 11:00 Shala 1 Yoga Dance Flow Bregje  
10:00 - 11:00 Shala 2 Hatha Yoga Marjolein  
11:15 - 12:15 Shala 2 Power Yoga Marjolein  
11:30 - 13.15 Shala 1 Kundalini of Yin Yoga Nidra Denisse of Sylvia  intensity20 **
13:00 - 14:00 Shala 2 Ashtanga Yoga All Peter of Marcel
 
14:15 - 15:15 Shala 2 Hatha Yoga Nanda  
19:30 - 20:30 Shala 1 Meditatie Kirsten of Frank
intensity10  

** Les 105 minuten, telt als 2 lessen. De lessen zijn om en om. Kijk in het reserveringsssyteem wie wanneer les geeft!