Lesrooster

Woerden

Klik op de volgende links voor meer informatie over de locatie, docentopleidingen, yogareizen en feestdagen / laatste nieuwtjes.


Kijk voor speciale XL Lessen en workshops onder aan het rooster. 

Maandag

TijdLesvormDocentIntensiteit 
08:00 - 9:00 Early hatha Yoga Martijn  
09:30 - 10:30 Yin Yoga Sandra  
16:00 - 17:00 Kinderyoga Iris
19:15 - 20:15 Slim & Shape Yoga Ingrid  
20:30 - 21:45 Yin Yoga Sandra  

 * Voor deze les moet een aparte 5 of 10 rittenkaart worden aangeschaft bij de docente. Deze les wordt dus niet via het online system gereserveerd.

Dinsdag

TijdLesvormDocentIntensiteit 
09:30 - 10:30 Hatha Yoga Sandra  
10.45 - 11.45 Aerial Low Renske intensity15 *
19:15 - 20:15 Yin Yoga Marije  
20:30 - 21:30 Ashtanga Yoga (all levels) Marije  

 * Per 5 november

Woensdag

TijdLesvormDocentIntensiteit 
09:00 - 10:30 Yin Yang yoga Marije  
18.00 - 19.00 Chakra yoga Christa *
19:15 - 20:15 Adem je vrij Martijn  
20:30 - 21:45 Iyengar Yoga Jon  

 * per 23 oktober

Donderdag

TijdLesvormDocentIntensiteit 
08:00 - 09:00 HaYinNi yoga Nathalie  *
19:15 - 20:15 Hatha yoga Muriel intensity15  
20:30 - 21:30 Yin Yang Yoga Muriel  

 * Hayinni is een combinatie van Hatha, Yin en Nidra.

Vrijdag

TijdLesvormDocentIntensiteit 
08:00 - 09:00 Yin Yoga Iris  
09:30 - 10:30 Hatha Yoga Martijn  
10.45 - 11.15 TRE-sessie Martijn
12.00 - 13.00 Lunchbreak yoga Leonie  
15.45 - 16.45 Core Vinyasa Chantal  
17.15 - 18.15 Restorative Chantal  **
19.00 - 20.30 Kundalini  Renee ***
* Nog geen ervaring met TRE? Volg dan eerst een TRE introductieworkshop. Het aantal deelnemers is beperkt. 
** per 4 oktober
*** stopt per 25 okt, telt als 2 lessen

Zaterdag

TijdLesvormDocentIntensiteit 
07.30 - 09.00 Kundalini Renee ***
09:30 - 10:30 Vinyasa Flow Kathy  
10:45 - 11:45 Recovery Yoga Kathy *
16.00 - 17.30 Chakra yoga Christa **

* Ook voor zwangeren
** stopt op 19 oktober
*** Per 26 oktober, telt als 2 lessen

Zondag

TijdLesvormDocentIntensiteit 
09:30 - 10:30 Yin Yoga Loes  
10:45 - 11:45 Flow yoga Loes  
12:00 - 13:00 Aerial Yoga Loes  *
19:00 - 20:00 Yin Yoga Margreet  
20:15 - 21:15 Restorative Yoga Margreet  

*Alle Aerial Yoga lessen tellen mee als twee lessen.

Elke eerste zaterdag van de maand (7 sept, 5 okt, 2 nov, 7 dec) van 7.30 - 9.00 de half primary serie Ashtanga yoga met Marije

Workshops / XL lessen

Zaterdag 12 oktober 19.00 - 21.00 Dans meditatie met Saskia
Zaterdag 19 oktober 13.00 - 15.00 HaYinNi XL met Nathalie
Zaterdag 9 november 14.00 - 15.30 YogaDanceFlow met Anouk